Pramogos su darbo kolegomis, klasės ar grupės draugais yra geriausias būdas geriau pažinti vienas kitą, įgauti bendradarbiavimo įgūdžių ar tiesiog smagiai ir prasmingai praleisti laiką. Tokio tipo išvykos gerina santykius, mažina įtampą ir suteikia didesnį pasitikėjimą kolektyvo nariais.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje.

Baidarių nuoma – puiki pramoga, aktyvus poilsis bei nuostabus būda gerinti santykius tarp kolektyvo narių. Tikriausiai sutiksite, kad žmogaus savybės, kurių nematėte nei darbe, nei kitoje formalioje aplinkoje, geriausiai atsiskleidžia gamtoje, todėl tai puikus būdas norint geriau pažinti žmones. Taip pat tai yra tinkamas pasirinkimas norintiems ištrūkti iš miesto, biurų ir automobilių spūsčių ir pasinerti į gamtos teikiamą ramybę.

baidariu nuoma kolektyvams

Nuomojame baidares „Vista“

Tai dvivietė polietileninė baidarė skirta plaukiojimui ramiose, srauniose upėse ir ežeruose. Įmontuotos reguliuojamos sėdynės ir atramos kojoms garantuoja komfortą. Didelis kokpitas leidžia patogiai įlipti ir išlipti iš baidarės, sudėti daugiau bagažo. Kadangi baidarė pagaminta iš polietileno ji yra labai atspari smūgiams, kas garantuoja Jūsų saugumą. Jums nebus baisūs nei akmenis, nei šakos. Yra galimybė įdėti papildomą sėdynę vaikui.

baidares vista

Valčių nuoma Aukštaitijoje.

Kaip jau minėjome, poilsis gamtoje yra puikus būdas norint geriau pažinti kolektyvo narius, bei sustiprinti tarpusavio ryšį, tačiau yra žmonių kurie nori ne tokios aktyvios pramogos kaip plaukimas baidarėmis, tokiu atveju siūlome valčių nuomą. Pasirinkę tokį laisvalaikio praleidimo būdą, taip pat būsite apsupti nuostabios gamtos, tačiau galėsite sau leisti labiau atsipalaiduoti ar net surengti pikniką valtyje.

valciu nuoma aukstatijoje

Mobilaus kubilo nuoma.

Kuomet lauke atvėsta, plaukti baidarėmis ar valtimis gali būti nelabai malonu, todėl tokiu atveju siūlome rinktis mobilaus kubilo nuomą. Trainiskis.lt siūlomi kubilai turi jacuzzi funkciją su daugybe rėžimų, kurie tik dar labiau sustiprins pojūčius ir padės atsipalaiduoti. Kubilą atvešime į Jūsų pageidaujamą vieta Aukštaitijoje.

mobilaus kubilo nuoma aukštaitijoje

Pirties ant ratų nuoma.

Ir kokios gi kolektyvo pramogos be pirties malonumų. Pirties nauda žmogaus organizmui yra seniai visiems žinoma, tačiau be šių teikiamų naudų, poilsis pirtyje taip pat stiprina kolektyvo tarpusavio ryšius. Mūsų komanda mielai pristatys pirtį Aukštaitijoje, ten kur Jūs norite.

Pirties ant ratu nuoma