Lietuvoje, pirmajame tūkstantmetyje, pirtis buvo įprastas statinys, o naujos sodybos statyba prasidėdavo būtent nuo pirties. Pirtis buvo labai vertinama ir gerbiama, čia lietuviai gydydavosi, moterys gimdydavo, karštu garu naikindavo parazitus iš drabužių ar patalynės. Šiomis dienomis pirtis dažniausiai naudojama pramogai bei poilsiui. Pirtis tampa vis labiau geidžiama pramoga, tačiau ne visi gali sau leisti įsirengti nuosavą pirtį, todėl vis populiariau tampa pirties ant ratų nuoma.

Pirtis – iš graikų kalbos išvertus reiškia – „išvarau skausmą, ilgesį“. Šioje vietoje yra atkuriama pusiausvyra su gamta ir jos jėgomis. Dažnas neturintis nuosavos pirties renkasi pirties ant ratų nuomą, kadangi tai yra geriausias sprendimas norintiems pasilepinti jos teikiamais malonumais. Pirtyje viskas daroma labai palengva, todėl kūno malonumais reikėtų leisti sau mėgautis net kelias valandas. Kaitinimosi ir atsivėsinimo metu kūne vykstantys procesai veikia visą organizmą. Priplūstantis kraujas bei aukšta temperatūra labai teigiamai veikia raumenis, juos atpalaiduoja bei suaktyvina gijimo procesus.

Vienas iš pirties principų teigia – „Pirtyje visi lygūs“, taip sakoma dėl to, nes čia žmonės visomis prasmėmis nusimeta viska su kuo atėjo, t.y. drabužius ir visa sukauptą psichologinę bei fizinę įtampą.

Pirties ant ratų nuoma suteikia galimybę mėgautis teikiamasi pirties malonumais visoje Aukštaitijoje, tai reiškia, kad ilgai svajotas sekmadienis pirtyje ant ežero kranto gali tapti realybe. Pirties ant ratų nuoma yra nuostabus pasirinkimas norintiems retkarčiais pasimėgauti pirties teikiamais malonumais, paįvairinti organizuojamą vakarėlį ar atsipalaiduoti po plaukimo baidarėmis arba valtimi.

Kodėl verta rinktis trainiskis.lt pirties ant ratų nuomą:

  • Tai puiki pramoga ir poilsis gamtoje! Pirtelė  malonumas tiek kūnui, tiek sielai.
  • Užsisakydami pirtelę, galite užsisakyti ir kubilą. Daugiau apie mobilius kubilus čia.
  • Taip pat puikus sprendimas atšvęsti mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius, krikštynas, Jonines, Naujuosius metus ir
    daug kitų įvairiausių švenčių.
  • Pirtis įkaista per 30 min.
  • Valanda – 20,00 €
Trainiskis pirties ant ratu nuoma

Teiraukitės ir rezervuokite mobilią pirtį tel.

+370 621 12075 arba +370 629 28203