Visiems svarstantiems apie baidarių nuomą ir plaukimą jomis kyla klausimų apie baidarių maršrutus ir kaip išsirinkti tinkamiausią maršrutą.

Paprastai baidarių plaukimo maršrutai skiriasi tuo, kad yra plaukiama skirtingomis upėmis, ežerais, skiriasi plaukimo trukmė, taip pat maršrutai skirstomi į sudėtingus, paprastus bei vidutinius, todėl atsižvelgiant į tai, kas ketina plaukti baidarėmis yra pasirenkamas tinkamiausias maršrutas. Paprastus maršrutus dažniausiai renkasi šeimos su mažamečiais vaikais, taip pat tokie maršrutai rekomenduojami senjorams ar tiesiog norintiems ramaus plaukimo.

Nusprendus plaukti baidarėmis yra būtina pasirinkti maršrutą. Lietuvoje yra gausu vietų, kur galima plaukioti baidarėmis, viena tokių – Aukštaitijos regionas. Ši vietovė pasižymi nuostabiomis vietovėmis, kuriomis galima laukti ir tiesiog mėgautis buvimu gamtoje. Pasirinkimas yra tikrai didelis, siūlome vienos dienos maršrutus, dviejų dienų maršrutus, trijų dienų ir net keturių dienų maršrutus, taip pat yra galimi ir kiti maršrutų variantai. Būna, kad savarankiškai išsirinkti maršrutą yra gana sudėtinga, todėl mūsų komanda mielai Jums padės ir patars, kuris maršrutas yra tinkamiausias būtent Jums.

Pradedantieji dažnai nuvertina maršruto pasirinkimo svarbą, ir mano, kad pasirinkus bet ką bus gerai, tačiau taip dažni yra pasirenkamas per ilgas ir per sudėtingas maršrutas. Todėl yra verta geriau pasigilinti į maršrutą, kad plaukimas baidarėmis būtų tikrai nepamirštamas nuotykis.

Baidariu nuoma aukstaitijoje

Daugiau informacijos:

+370 621 12075 arba +370 629 28203