Mūsų dienomis yra itin svarbu nepamiršti turiningo poilsio bei pramogų, kadangi kasdieninis stresas bei įtampa gali neigiamai paveikti mūsų fizinę bei psichologinę sveikatą. Vienas iš geriausių būdų atsiriboti nuo įtampos ir kasdieninės rutinos yra pasinerti į poilsį gamtos apsuptyje. Šiuolaikinis žmogus gali ištisus mėnesius neturėti fizinio kontakto su gamta, kadangi būname uždarose patalpose, lauke avime batus, keliaujame automobiliais ar kitomis transporto priemonėmis, kurios izoliuoja mus nuo gamtos. Suprasdama tai, mūsų komanda yra pasiruošusi jums pasiūlyti kokybiškas vandens turizmo pramogas bei kokybišką poilsį.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje. Siūlome išsinuomoti plastikines ir polietilenines dvivietes baidares. Jums nereikia rūpintis dėl transporto, nes jas pristatysime į bet kurią Jūsų pageidaujamą vietą Šiaurės Rytų Lietuvoje.

Baidarių nuoma Aukštaitijoje: Ignalina, Molėtai, Utena, Vilnius ir aplink. Dvivietė baidarė nuo 20 Eur

Valčių nuoma Aukštaitijoje. Norintiems atsipalaiduoti, patirti gamtos ramybę siūlome valčių nuomą. Plaukiodami valtimi ne tik pailsėsite nuo streso bei įtampos, bet ir apžiūrėsite nuostabią ežerų panorama

valciu nuoma aukstaitijoje

Mobilaus kubilo nuoma Aukštaitijoje. Siūlome aukštos kokybės mobilius kubilus, jacuzzi rėžimą bei daugybė skirtingų funkcijų leis pasinerti į nepamirštamą poilsį, o LED apšvietimas suteiks dar daugiau jaukumo ir ramybės. Kubilą galime pristatyti Aukštaitijos regione į Jūsų pageidaujamą vietą ir visai nesvarbu ar tai bus jūsų kiemas, ar atoki sodyba ar tiesiog ežero krantas.

mobilaus kubilo nuoma aukštaitijoje

Pirties ant ratų nuoma Aukštaitijoje. Palepinkite kūną bei sielą pirties malonumais. Mūsų komanda pasiruošusi pristatyti pirtį ant ratų į Jūsų norimą vietą Aukštaitijos regione.

Esame įsitikinę, kad mūsų teikiamos paslaugos Jums suteiks ne tik neišdildomų įspūdžių, bet ir pagerins Jūsų sveikatą: sumažins stresą, pagerins psichologinę gerovę, sustiprins imunitetą bei pakels nuotaiką.