Daugybė žmonių mėgsta vandens pramogos, kurios yra ne tik geras laiko praleidimo būdas, puikus pasirinkimas poilsiui, bet ir yra labai naudingos sveikatai. Viena iš tokių pramogų yra maudynės karštame kubile. Todėl mes siūlome mobilaus kubilo nuomą. Jei pirtyje Jums būna „per karšta“, tai ši alternatyva yra skirta kaip tik jums. Tikriausiai nustebsite, tačiau maudynės kubile teikia labai panašią naudą kaip ir pirtis: atsiveria kūno poros, organizmas išvalomas nuo toksinų, o oda tampa skaistesnė. Jei kaitinsitės kubile žiema, dėl temperatūrų skirtumo Jūsų kraujagyslės stiprės, aktyvės kraujotaka, o organai bus geriau aprūpinami deguonimi.

Kaitinimasis kubile jau tampa įvairių švenčių dalimi. Daugeliui yra sunkiai įsivaizduojamas pasisėdėjimas sodyboje su draugais be karšto kubilo. Todėl neturintys nuosavo kubilo renkasi mobilaus kubilo nuomą. Tai yra puikus pasirinkimas, kadangi kaina yra tikrai nedidelė, o mobilų kubilą, trainiskis.lt komanda, gali pristatyti į bet kurią pasirinktą vietą Aukštaitijoje, todėl jei norite mėgautis karšto kubilo malonumais šalia ežero ar tiesiog kieme, mes jums padėsime.

Trainiskis.lt siūlomi mobilūs kubilai

Mūsų siūlomi mobilūs kubilai turi LED apšvietimą  bei jakuzzi funkciją su daugybe skirtingų programų. Šie papildomi funkcionalumai leidžia dar labiau atsipalaiduoti ir pasinerti į karšto vandens teikiamus malonumus.

mobilaus kubilo nuoma

Kodėl verta rinktis trainiskis.lt mobilaus kubilo nuomą:

  • Mobilaus kubilo ir mobilios pirties nuoma su pristatymu ten, kur pageidaujate!
  • Mėgausitės puikia pramoga, kadangi yra gausybė jakuzzi režimų, veikia LED apšvietimas. Kubilas yra mobilus ir transportuojamas – galime atvežti tiek į namus, tiek į sodybą, tiek prie ežero Aukštaitijos regione.
  • Kubilo nuomos kaina priklauso nuo norimo laikotarpio.
  • Esant poreikiui, galime rezervuoti daugiau nei 1 kubilą.

Teiraukitės ir rezervuokite kubilą(-us) tel. +370 621 12075 arba +370 629 28203